|
|
|
|
 |
spiroa
2010-08-23 19:53:43
|
4085
|
| hurrá még mindig mülködik 100% teljesítménnyel köszi mégegyszer |
|
 |
spiroa
2010-07-24 01:00:57
|
4076
|
| Mégegyszer köszi :-) műlködik! ! ahogy az a nagy könyvben meg van írva ....több száz próba után sem kapcsolt ki :-) |
|
A hozzászólás:
 |
SZEGECS
2010-07-23 06:29:31
|
4075
|
Örülök, hogy tudtam segíteni. Sajnos ez a kapcsoló meghibásodás típushiba az S7000-nél, de szerencsére könnyen, és -ha az ember maga szereli, akkor- olcsón javítható. |
|
Előzmény:
 |
spiroa
2010-07-22 21:56:01
|
4074
|
Nem akarom elkiabállni DE ! úgy látszik bejött ez a kártya ajtó kapcsoló amit írtál és ilusztrálltál köszi mégegyszer |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|