Keresés

Részletes keresés

Predator's Creative Commons License 2010-07-22 22:54:16 134
Helloka ! Ez meg milyen fajta macska ??? Ezt vetted  5 - ezerért ? Katasztrófa ....Még aki eladta , annak kellert volna fizetni !!!!  Hát tényleg jól értetek hozzá ! Inkább szeressétek továbra is egymást , a mainékat meg hagyjátok  a hozzáértőkre ! ...
A hozzászólás:
lacam83 Creative Commons License 2010-07-22 22:44:00 133
Kedves emili...kis betűvel,

Az hogy téged ki szeret, valóban nem érdekel....de az, hogy egy tenyésztő nem ismeri meg a maine coon-t az csak téged jellemez.

Őszintén szólva lassan a hánynom kell a stílusodtól...

Provokátornak neveztek, miközben csak érdeklődtem, majd engem a honlapod idegesítő rombolójának, a páromat húgyagyúnak.......ez mi már? Gratulálok, valóban nagyon "kellemes" a stílusod...inkább csak egy egoista gyerek vagy, aki úgy védi a játékát, hogy a másét fikázza....semmi sem lehet olyan jó, mint te vagy ami csak a tied.


Szülész műtősnőként is a minőségre mész? Az, aki nem olyan, mint akit te annak tartasz, azt kicsinálod? Sok a keverék gyerek? ...bár megértelek, a cigóktól nekem is borsódzik a hátam...a közös ügy érdekében tehetnél is valamit ;) (megj.: nem nyomoztam, csak azt találtam meg, amit megadtál magadról...mielőtt meggyanusítanál, hogy nem játszok tiszta lapokkal...ha gond, ne reklámozdd magad közösségi oldalakon..ja mégvalami, a telefonszámod is nyilvános....Dunavarsány nem nagy település ;) )

Miért is kéne nekem bármit is elmondanom magamról? Akarsz valamit? Bocs de már foglalt vagyok....örökre ;)
Előzmény:
Emily-Eaden Creative Commons License 2010-07-22 22:15:52 132
ez egy nagyon jó kép,csak pont a maine coon jellegek nem látszanak a képen.
fülbojtja,farka stb.
hál isten hogy nem vagyok szimpatikus neked.
rengeteg barátom van szerencsére:)))))))))))))
De neked ehhez nincs közöd.
Annak szólsz akinek akarsz!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!