|
|
|
|
 |
bokacsizma
2010-07-23 12:28:31
|
156
|
Hatalmas arc vagy :))))) És gyönyörűségesek a cicáid. Az az ezüst cirmos....mmmmmmmmmmmmmm álom! |
|
 |
Emily-Eaden
2010-07-22 22:15:52
|
132
|
ez egy nagyon jó kép,csak pont a maine coon jellegek nem látszanak a képen. fülbojtja,farka stb. hál isten hogy nem vagyok szimpatikus neked. rengeteg barátom van szerencsére:))))))))))))) De neked ehhez nincs közöd. Annak szólsz akinek akarsz!!!
|
|
A hozzászólás:
 |
lacam83
2010-07-22 21:58:29
|
131
|
Kedves hitetlenek:
Ha zavar mert körbevágtam, nyugodtan pereljetek be (barátnőmet kihagynám róla):
http://kepfeltoltes.hu/100722/281893721MC_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
És itt a másik kedvencünk:
http://kepfeltoltes.hu/100722/maya_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Emily, neked csak annyit, hogy ilyen unszimpatikus embert mint te már rég láttam, úgylátom számodra mi nem vagyunk mások, mint akit el kell takarítani a topic-otokból...annyit mondok, hogy lüke vagy, ha azt hiszed bármit is megmondhatsz nekem, nekünk.
Áh, kár veled leállni beszélgetni, csodálkozom hogy van egyáltalán valaki, aki akár csak szóbaáll veled. ... best cat in show (vagy mi a fene?!) Lehet hogy a macskáid okosabbak mint te....az nem fossa a szót ok nélkül, csak okkal jártatja a száját.
Szólok egy moderátornak hogy írja át a topic címét Emily macskakeresőket-baszogató topicjára.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|