|
|
|
|
 |
SZEGECS
2010-07-23 06:29:31
|
4075
|
Örülök, hogy tudtam segíteni. Sajnos ez a kapcsoló meghibásodás típushiba az S7000-nél, de szerencsére könnyen, és -ha az ember maga szereli, akkor- olcsón javítható. |
|
A hozzászólás:
 |
spiroa
2010-07-22 21:56:01
|
4074
|
Nem akarom elkiabállni DE ! úgy látszik bejött ez a kártya ajtó kapcsoló amit írtál és ilusztrálltál köszi mégegyszer |
|
Előzmény:
 |
SZEGECS
2010-06-20 14:11:13
|
4052
|
Megpróbálom előásni annak az oldalnak a címét, ahol részletes, képekkel illusztrált szétszedési leírás van. A lényeg amúgy ezen a képen van, -én csak ezt mentettem le:
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|