|
|
|
|
 |
NS68
2010-07-22 20:59:35
|
171
|
Nekem a kis tavam 70x70x40cm van az alján 15cm sóder a növényeknek. Semmi szürés vízforgatás, tiszta mocsár. Tettem bele 2db kínai razbórát tavasszal, mondták hogy nagyon szívós halak. De meglepődtem hogy tele van a víz kishalakkal. [image2] |
|
A hozzászólás:
 |
Szanki
2010-07-22 20:19:20
|
170
|
| A bejárat melletti virágoságy helyén! |
|
Előzmény:
 |
NS68
2010-07-22 20:09:04
|
169
|
| Klassz a kis benti tó. A lenti étkező részen van? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|