Keresés

Részletes keresés

NS68 Creative Commons License 2010-07-22 20:59:35 171
Nekem a kis tavam 70x70x40cm van az alján 15cm sóder a növényeknek. Semmi szürés vízforgatás, tiszta mocsár. Tettem bele 2db kínai razbórát tavasszal, mondták hogy nagyon szívós halak. De meglepődtem hogy tele van a víz kishalakkal.[image2]
A hozzászólás:
Szanki Creative Commons License 2010-07-22 20:19:20 170
A bejárat melletti virágoságy helyén!
Előzmény:
NS68 Creative Commons License 2010-07-22 20:09:04 169
Klassz a kis benti tó. A lenti étkező részen van?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!