Keresés

Részletes keresés

kőmű Creative Commons License 2010-07-22 18:51:57 168
Na ja!
A hozzászólás:
Szanki Creative Commons License 2010-07-22 18:47:19 167
Nem köszöngetünk semmit, nem akarom, nem kérem, különben is T-linne halai is besegítettek!!!
Előzmény:
kőmű Creative Commons License 2010-07-22 18:40:12 166
Bent vannak hűvösben,a dög nem fér hozzá.Egészen pici halak,szerintem koi is van közöttük.Aztán lehet,hogy majd visszatesszük őket később .Csak neked köszönhetően "tele" vagyunk rendesen.Visszakapni,meg nem akarod!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!