|
|
|
|
 |
Szanki
2010-07-22 18:47:19
|
167
|
| Nem köszöngetünk semmit, nem akarom, nem kérem, különben is T-linne halai is besegítettek!!! |
|
A hozzászólás:
 |
kőmű
2010-07-22 18:40:12
|
166
|
| Bent vannak hűvösben,a dög nem fér hozzá.Egészen pici halak,szerintem koi is van közöttük.Aztán lehet,hogy majd visszatesszük őket később .Csak neked köszönhetően "tele" vagyunk rendesen.Visszakapni,meg nem akarod! |
|
Előzmény:
 |
Szanki
2010-07-22 18:28:47
|
165
|
Halakat, vagy növényeket nevel a ládában? Hamar felmelegszik:-(((( a halak kinyúvadnak, meg a macska is könnyebben kifogja!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|