Keresés

Részletes keresés

Szanki Creative Commons License 2010-07-22 18:47:19 167
Nem köszöngetünk semmit, nem akarom, nem kérem, különben is T-linne halai is besegítettek!!!
A hozzászólás:
kőmű Creative Commons License 2010-07-22 18:40:12 166
Bent vannak hűvösben,a dög nem fér hozzá.Egészen pici halak,szerintem koi is van közöttük.Aztán lehet,hogy majd visszatesszük őket később .Csak neked köszönhetően "tele" vagyunk rendesen.Visszakapni,meg nem akarod!
Előzmény:
Szanki Creative Commons License 2010-07-22 18:28:47 165
Halakat, vagy növényeket nevel a ládában? Hamar felmelegszik:-(((( a halak kinyúvadnak, meg a macska is könnyebben kifogja!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!