Keresés

Részletes keresés

kőmű Creative Commons License 2010-07-22 18:40:12 166
Bent vannak hűvösben,a dög nem fér hozzá.Egészen pici halak,szerintem koi is van közöttük.Aztán lehet,hogy majd visszatesszük őket később .Csak neked köszönhetően "tele" vagyunk rendesen.Visszakapni,meg nem akarod!
A hozzászólás:
Szanki Creative Commons License 2010-07-22 18:28:47 165
Halakat, vagy növényeket nevel a ládában? Hamar felmelegszik:-(((( a halak kinyúvadnak, meg a macska is könnyebben kifogja!
Előzmény:
kőmű Creative Commons License 2010-07-22 18:13:46 164
Lassan az unokáidat ringathatod benne.A lényeg,hogy jó mutat.
Apa ma lehalászott egy csomó ivadékot.Minden tóból szedett ki valamennyit.Már vittek is el belőle.De csinált egy kis nevelőt Talpix féle ládából.Levegőztető,növények.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!