|
|
|
|
 |
kőmű
2010-07-22 18:40:12
|
166
|
| Bent vannak hűvösben,a dög nem fér hozzá.Egészen pici halak,szerintem koi is van közöttük.Aztán lehet,hogy majd visszatesszük őket később .Csak neked köszönhetően "tele" vagyunk rendesen.Visszakapni,meg nem akarod! |
|
A hozzászólás:
 |
Szanki
2010-07-22 18:28:47
|
165
|
Halakat, vagy növényeket nevel a ládában? Hamar felmelegszik:-(((( a halak kinyúvadnak, meg a macska is könnyebben kifogja!
|
|
Előzmény:
 |
kőmű
2010-07-22 18:13:46
|
164
|
Lassan az unokáidat ringathatod benne.A lényeg,hogy jó mutat. Apa ma lehalászott egy csomó ivadékot.Minden tóból szedett ki valamennyit.Már vittek is el belőle.De csinált egy kis nevelőt Talpix féle ládából.Levegőztető,növények. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|