Keresés

Részletes keresés

Szanki Creative Commons License 2010-07-22 18:28:47 165
Halakat, vagy növényeket nevel a ládában? Hamar felmelegszik:-(((( a halak kinyúvadnak, meg a macska is könnyebben kifogja!
A hozzászólás:
kőmű Creative Commons License 2010-07-22 18:13:46 164
Lassan az unokáidat ringathatod benne.A lényeg,hogy jó mutat.
Apa ma lehalászott egy csomó ivadékot.Minden tóból szedett ki valamennyit.Már vittek is el belőle.De csinált egy kis nevelőt Talpix féle ládából.Levegőztető,növények.
Előzmény:
Szanki Creative Commons License 2010-07-22 15:11:49 161
Ádi születésekor vettem Magdinak! A dohányzásról leszoktam majd 10 éve, volt pipám is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!