Keresés

Részletes keresés

kőmű Creative Commons License 2010-07-22 18:13:46 164
Lassan az unokáidat ringathatod benne.A lényeg,hogy jó mutat.
Apa ma lehalászott egy csomó ivadékot.Minden tóból szedett ki valamennyit.Már vittek is el belőle.De csinált egy kis nevelőt Talpix féle ládából.Levegőztető,növények.
A hozzászólás:
Szanki Creative Commons License 2010-07-22 15:11:49 161
Ádi születésekor vettem Magdinak! A dohányzásról leszoktam majd 10 éve, volt pipám is!
Előzmény:
kőmű Creative Commons License 2010-07-22 06:31:54 160
Jó magas lett a vízi pálmád.
Abban a hintaszékben Te szoktál csücsülni?Pipa a szádban?
Egyre szebb lesz!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!