|
|
|
|
 |
kőmű
2010-07-22 18:13:46
|
164
|
Lassan az unokáidat ringathatod benne.A lényeg,hogy jó mutat. Apa ma lehalászott egy csomó ivadékot.Minden tóból szedett ki valamennyit.Már vittek is el belőle.De csinált egy kis nevelőt Talpix féle ládából.Levegőztető,növények. |
|
A hozzászólás:
 |
Szanki
2010-07-22 15:11:49
|
161
|
| Ádi születésekor vettem Magdinak! A dohányzásról leszoktam majd 10 éve, volt pipám is! |
|
Előzmény:
 |
kőmű
2010-07-22 06:31:54
|
160
|
Jó magas lett a vízi pálmád. Abban a hintaszékben Te szoktál csücsülni?Pipa a szádban? Egyre szebb lesz!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|