|
|
|
|
 |
TeeCee :o)
2010-07-27 21:36:02
|
24246
|
Gratula, ez a kép azt hiszem tényleg minden szempontból tökéletes. :) (Ilyenkor mindig elhatározom, hogy egyszer elmegyek fotózni valakivel, akinek szép és jó képei vannak, de aztán sose lesz belőle semmi. :- )
Hamár... Kecsegeméti Repülőnapokra valaki tervez menni rajtam kívül? |
|
 |
Vandras
2010-07-23 12:57:35
|
24239
|
| Jó hát, és tessék nyugodtan pöffeszkedni, medérdemli a három jómadár. ketten a képen, Te meg ahol jól esik. |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|