Keresés

Részletes keresés

TeeCee :o) Creative Commons License 2010-07-27 21:36:02 24246
Gratula, ez a kép azt hiszem tényleg minden szempontból tökéletes. :)
(Ilyenkor mindig elhatározom, hogy egyszer elmegyek fotózni valakivel, akinek szép és jó képei vannak, de aztán sose lesz belőle semmi. :- )

Hamár...
Kecsegeméti Repülőnapokra valaki tervez menni rajtam kívül?
tlight Creative Commons License 2010-07-27 21:09:13 24244

Grat Tibi!

 

Csatolok néhány görög képet

Vandras Creative Commons License 2010-07-23 12:57:35 24239
Jó hát, és tessék nyugodtan pöffeszkedni, medérdemli a három jómadár. ketten a képen, Te meg ahol jól esik.
A hozzászólás:
Jajca Creative Commons License 2010-07-22 09:54:49 24238
Jóleső érzés... :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!