Keresés

Részletes keresés

Szanki Creative Commons License 2010-07-22 15:11:49 161
Ádi születésekor vettem Magdinak! A dohányzásról leszoktam majd 10 éve, volt pipám is!
A hozzászólás:
kőmű Creative Commons License 2010-07-22 06:31:54 160
Jó magas lett a vízi pálmád.
Abban a hintaszékben Te szoktál csücsülni?Pipa a szádban?
Egyre szebb lesz!!!
Előzmény:
Szanki Creative Commons License 2010-07-21 23:13:13 157

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!