|
|
|
|
 |
jacis
2010-07-22 17:35:19
|
162
|
Szia ;) biztos jó mulatság lehetett. Az szerinted hogy lehet hogy 8 nagyhasú osztottfarkú aranyhalam van és egy sima. A kis sima hal még pici ahhoz sztem hogy szaporodjon. Ennek ellenére szinte a kishalaim 80%-a sima kis aranyhal. Lehetséges az hogy a nagy osztott farkúak gyerekei visszaütnek az ösökre? |
|
A hozzászólás:
 |
Szanki
2010-07-21 23:58:25
|
159
|
A macsek elég intelligens ahhoz, hogy ne jöjjön vissza, ha undort érez a halak iránt! Azt csak akkor éred el, ha megmutatod neki a halakat vízalatti perspektívából, ehhez előbb be kell fogni. Ha kellő buborékkibocsátás látszik, akor elengedhető! Nagyon nem igyekszik vissza ilyen kaland után! Volt hogy 6-8 macsek volt a tavak körül egyszerre, most nem jönnek. Ez kb 1-2 hetes oktatás eredménye, ezalatt az idejárók résztvettek a tanfolyamon!
|
|
Előzmény:
 |
jacis
2010-07-21 23:34:34
|
158
|
Nagyon frankó kis tavat "ástál"...
Hát remélem nem lesz bajuk.
Most várok hogy elszokjanak innen a cat-ok.
Remélem észreveszik hogy nincs mire vadászniuk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|