|
|
|
|
 |
NS68
2010-07-22 20:09:04
|
169
|
| Klassz a kis benti tó. A lenti étkező részen van? |
|
 |
Orsika711
2010-07-22 17:40:36
|
163
|
Voltam olyan szerencsés, hogy láthattam élőben is. Egy álom! Mesebeli! :) Nagyon szépek a növények a tavamban! Köszönöm, köszönöm, köszönöm, .... :) |
|
 |
kőmű
2010-07-22 06:31:54
|
160
|
Jó magas lett a vízi pálmád. Abban a hintaszékben Te szoktál csücsülni?Pipa a szádban? Egyre szebb lesz!!! |
|
 |
jacis
2010-07-21 23:34:34
|
158
|
Nagyon frankó kis tavat "ástál"...
Hát remélem nem lesz bajuk.
Most várok hogy elszokjanak innen a cat-ok.
Remélem észreveszik hogy nincs mire vadászniuk. |
|
A hozzászólás:
 |
Szanki
2010-07-21 23:13:13
|
157
|
  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|