Keresés

Részletes keresés

Szanki Creative Commons License 2010-07-21 22:40:00 156
Nem lesz melegük az akváriumban? Én most kidobáltam az akváriumaimat, szenvedtek bennük a halak nem volt hűtésük. ástam egy benti tavat ;-)))
A hozzászólás:
jacis Creative Commons License 2010-07-21 20:40:49 155

Na itt aztán jól megkeveredtem :)

Nem a tóba tettem vissza a halakat hanem az akváriumba....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!