Keresés

Részletes keresés

Emily-Eaden Creative Commons License 2010-07-22 00:02:06 116
na Kislány már megint okos vagy!!!
a te macskád szép na akkor miért nem mersz feltenni képet?
Jahhh és persze mindenkinek a a sajátja a legszebb,csak az a bibi,hogy típusosnak is kell lennie!!!Gondolom ezt sem érted mit jelent!!!

Érdekes te kis amatőr szerinted nem szépek,háát érdekes itthon és küldöldön is nyerik a show-kat a cicáink,mint Dante mint az én cicáim!!!Talán bíró vagy,Ááááá csak egy kis okostojás,bár inkább csak tojás!
A hozzászólás:
Judy_20 Creative Commons License 2010-07-21 16:48:51 107
Hát ,legalább azt már tudom mire ez a felhajtás. Csak azért pofáztok bele a pár ezerért keresők dolgába ,mert ti ( akik éveken át gyűjtenek egy ilyen macskára ,hogy aztán megvegyék a szerintük fantasztikus és a nagy ár miatt többet érő macskát) az ilyenek miatt nem tudjátok eladni őket. Mert ugye egyre többen adnak fel 5-10-15-ért ilyen macskákat. És elhiheted , hogy pont olyan szépek és egészségesek ,mint a te luxus cicád , csak tartás kérdése az egész. És mivel rengetegen megelégszenek az olcsóbbal , ki marad nektek ? Egyre rosszabb világ vár szegény tenyésztőkre....
Én abban is biztos vagyok ( a képek alapján amit feltettetek ma ) , hogy az én 5 ezres macskám ezerszer szebb. Ismerősünk sem véletlenül nyert a talált macskájával. A bírók sem azt nézik ,hogy mivel tömöd a macskád. Szóval ezen teljesen felesleges vitatkozni.
És azt is elhiheted ,hogy nem minden macska tenyésztő ilyen kirabló természetű ( hogy vagy adod a 100 ezret vagy nem kapsz semmit ). A szibériai cicám akit egy számomra teljesen ismeretlen személy ajándékozott nekem , fajtagyőztes szülőktől származik. És nem azért adta oda ,mert a cica selejt lenne vagy beteg. Egyetlen baja az volt ,hogy visszahúzódó természetű volt nem olyan mint a testvérei. Mikor elhoztam 3 nap után már az ölembe dorombolt. És elmondhatom ,hogy van egy ilyen gyönyörű cicám aki nem mellesleg nagyon sokat ér , és én megkaptam egy nagy tenyésztőtől ajándékba!
Vannak még rendes emberek a világon!
De ti csak a pénzre hajtotok. Aztán egy nap , amikor egy kis kidobott cicus megelőzi a "minőségi " állatotokat lehet elgondolkoztok ezeken az ocsmány szavakon amit az olcsó cicákra írtatok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!