|
|
|
|
 |
Emily-Eaden
2010-07-21 13:42:14
|
94
|
húgyagyúkám!!!!!
én nem tudok olvasni???????????? te nagyon sík hülye a képeken nem bernáthegyit látsz!!!GOLDEN RETRIEVER! azt se tudod hogy néz ki melyik a kutya eleje és a hátulja!!!! Kertes házban élek,vagyis ha figyelmesen olvasnád,éjszaka alszanak bent,de akkor jönnek be amikor csak akarnak,hatalmas terük van,az egész udvar az övék! Sétálok velük minden nap ettől függetlenül,és Tóra járunk úszni,mivel Vizi vadász kutyák,de gondolom fogalmad sincs ez mit jelent+! A Golden nem nyálzik Te szerencsétlen!!!! Én inkább takarítok többet,de én így tartom őket! Senkinek semmi köze hozzá,akinek nem tetszik haladhat amerre akar!!!! akkora agyatlan gyerek vagy még!!!! :) |
|
A hozzászólás:
 |
Judy_20
2010-07-21 12:57:15
|
91
|
Jah , mellesleg az én macskáim bárhová mehetnek a házba, de a nyáladzó kutyákkal soha nem tartanám együtt. Mikor kicsi voltam a szüleim bernáthegyiket tenyésztettek , a kutyákon aludtam és addig nem keltek fel ameddig én fel nem keltem. Imádtuk őket még se tartottuk őket házba. Vajon miért ?! Talán mert nem oda valóak ? Egy nagytestű kutyának szenvedés a lakásban tartás de látszik mennyit értesz a kutyákhoz. Biztos még a seggüket is kimosod szarás után úgy elvannak kényeztetve. Csak az a baj ,hogy a kutya így nem lehet igazi kutya . Inkább egy barbi baba. És ha tudnál olvasni (látom nem még azóta se megy ) látnád ,hogy a macskával való foglalkozási fél óra az estére értendő... Nappal sokkal többet foglalkozunk vele , de bevált szokás a lefekvés előtti fél óra játék. Remélem most már feltudod fogni . Nem hosszú csak pár sor . Ha nem megy próbáld meg újra hátha felfogja a csöppnyi agyad.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|