|
|
|
|
 |
jacis
2010-07-21 20:38:37
|
154
|
| Ma reggelre újra kifogtak egy halamat :( |
|
 |
jacis
2010-07-21 19:29:23
|
153
|
Sajnos ma reggelre kivettek még egy halamat :( Valamit ki kell majd találnom mert így nem lesz jó. Most visszaraktam a halakat a tóba megint..... |
|
 |
Szanki
2010-07-21 05:52:07
|
151
|
| Uátrahangos=ultrahangos :-)) |
|
A hozzászólás:
 |
Szanki
2010-07-21 05:49:44
|
150
|
Nem viccnek szántam, csak énnél többet nem írhat az ember, mert súlyos éveket kaphat!
De van a villanypásztor, a spriccelő mozgásérzékelős,Uátrahangos, Stb. De keress rá az élvefogó macskacsapda kifejezésre is! Ha az beválik, akkor az előző hozzászólás már értelmet nyer! A három csapás:első 2 figyelmeztető jellegű, a harmadik életfogytig tart!
|
|
Előzmény:
 |
jacis
2010-07-20 23:42:02
|
149
|
| Köszi ez vicces is volt meg hasznos is de nagyon. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|