Keresés

Részletes keresés

Judy_20 Creative Commons License 2010-07-21 00:39:10 70
Minek minőséget fizetni ,ha nem tenyészteni akarok? Azok a macskák amiket úgy dobálnak lehet sokkal jobban megérdemlik a szeretet amit mi adunk nekik,mint azok amelyeket több tizererért vesznek gazdagok , hogy menőzzenek vele utána meg szarnak rájuk. Érdekes a mi macskánk nem "minőségi " még sincs semmi baja , és még hülye oltásokkal sem kell terhelnünk ,mert bent nevelkedik és egy tenyésztő ismerősünk (nem Maine Coon-t tenyészt ) azt mondta ,hogy más állatoktól külön tartott és benti macskát felesleges ilyen veszélyeknek (mint felesleges oltások) kitenni.Ugyan is ezek az oltások bajt is okozhatnak. De úgy látom ti ,mint "nagy" tenyésztők erről nem tudtok. Vagy nem akarjátok tudni ugyan is ezzel is növelitek a macska árát, és úgy látszik többet ér az ár, mint a macska felesleges veszélyeztetése (esetleges allergiás reakciók, ilyesmik...)
A hozzászólás:
caosmos Creative Commons License 2010-07-21 00:03:14 69
Egyetértek, hogy a minőséget meg kell fizetni, ha tetszik, ha nem!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!