|
|
|
|
 |
lacam83
2010-07-20 23:03:31
|
60
|
"Akkor meg mi jogon ugatsz be????????????????"
Ki ugat be? Hol? Légyszives copy-paste...jah, hülye vagy, bocsi...tehát másolás beillesztés.
(de ki kell ám jelölni azt a szöveget is, ami szerinted "beugatás")
Köszi!
Én most is csak azt mondom, hogy kerestem egy cicát, TE álltál neki flegmázni, hogy felejtős ennyiért és hogy felháborító....blabla....ehhez képest lehet hogy szebb macsekom van, mint Neked, de hogy Nálad okosabb, az kurvaisten. |
|
A hozzászólás:
 |
Emily-Eaden
2010-07-20 22:38:15
|
56
|
26-27 éves laca! Bocs te voltál aki 10 ezerért keresett maine coon-t:)))) Tudod a csattogós falepkédet tologattad,és a pelenkádba csináltál még mikor egyes tenyésztők már becsülettel,tisztességgel maine Coon-t tenyésztettek! Akkor meg mi jogon ugatsz be????????????????
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|