Keresés

Részletes keresés

Emily-Eaden Creative Commons License 2010-07-20 22:33:09 55
Neked aztán van Arcod rendesen!!!
Ki a fenének képzeled magad?
Te kerestél 10 ért maine coon-nak Látszó macskát?Érdekes akkor nem ilyen néven voltál fent!:)

Jobb is ha az ilyen ember nem tenyésztő mint Te!a macskáimnak egyesével több intelligenciája van mint neked!!!
engem nem érdekel ki mennyiért vesz cicát,az a felháborító hogy ezeknek a csodás macskáknak rontják a minőségét!
Ismered az olcsó húsnak híg a leve mondást??Nem csak a húsra igaz ám,bár bizto nem fogod úgysem érteni!!
A hozzászólás:
lacam83 Creative Commons License 2010-07-20 22:21:27 53
Barátom, tudsz Te egyáltalán olvasni?!

Nem tenyésztésre hanem hobbi célra vettem a macskát (Maine Coon) s igazad van, nem vagyok macska tenyésztő, de azért informálódtam annyira, hogy fel tudok ismerni egy ilyen macskát.

Észosztó terminátor? De poénos kedve van valakinek..a szomszéd Mári néninek a pitéje finom, de amúgy ....ki a fene az?! Macskaügyben én vagyok az illetékes, mások véleménye hidegen hagy... (mint mondtam, ráismerek egy Maine Coon-ra)


Jah és olvasd már át párszor a post-om (nemtudom mikor tanultál olvasni, de lehet újra kéne kezdened az alapoknál) a szibériait ELHOZTAM INGYEN és nem vettem, Maine Coon-t olcsón szereztem!

A barátnőd kattant rám,ő fikázott habzó szájjal én nem kritizáltam, csak anno pár hónapja még macskát kerestem.....felháborodott hogy mennyiért?! Pont leszarom...


Vagy szerelmes belém, azért írogat folyton?

...már várja a viszont-hozzászólásomat?
Előzmény:
Predator's Creative Commons License 2010-07-20 21:49:43 51
Már megint egy észosztó Terminátor ....Biztos vagy te benne, hogy az ezer forintos macskád, megfelel a fajtajellegeknek ? Értesz is hozzá ? Vagy csak a szomszéd Mári néni mondta, hogy szép a macsek ? ..... mondod, hogy mainét keresők topikja ez, mégis szibériait vettél ... ha .. ha ...nem vetted észre ? Szóval, te csak ne kritizálj másokat ! ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!