|
|
|
|
 |
kőmű
2010-07-21 06:49:04
|
152
|
))))))))))))). Mondtam már,hogy jöhetsz hozzám is! |
|
 |
jacis
2010-07-20 23:42:02
|
149
|
| Köszi ez vicces is volt meg hasznos is de nagyon. |
|
A hozzászólás:
 |
Szanki
2010-07-20 21:56:53
|
148
|
| Van persze! Tetűirtás! Kellő mértékű nyomásgyakorlás az elkövetővel szemben, pl.:3 cspás! |
|
Előzmény:
 |
jacis
2010-07-20 17:51:04
|
147
|
| Sziasztok. Van valakinek valami jó módszere arra hogy miként lehet a tetves macskákat távol tartani a tótól? Nekem idén már a második gyönyörű halamat vitték el :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|