Keresés

Részletes keresés

Predator's Creative Commons License 2010-07-20 21:49:43 51
Már megint egy észosztó Terminátor ....Biztos vagy te benne, hogy az ezer forintos macskád, megfelel a fajtajellegeknek ? Értesz is hozzá ? Vagy csak a szomszéd Mári néni mondta, hogy szép a macsek ? ..... mondod, hogy mainét keresők topikja ez, mégis szibériait vettél ... ha .. ha ...nem vetted észre ? Szóval, te csak ne kritizálj másokat ! ...
Emily-Eaden Creative Commons License 2010-07-20 21:19:24 50
Örülnék ha leszakadnál rólam!
a honlapomon is kötözködsz sanya néven!
SZÁLLJ LE RÓLAM!
Ja és az én macskáim nagyon nem 10 ezerbe kerültek,hanem nagyon sokszor 10 ezerbe!
Te okos,nagyon okos ember!:))
A hozzászólás:
lacam83 Creative Commons License 2010-07-20 18:18:31 49
Szia,

Már nem azért a két fillérért, de miért szólsz be ebbe? Kereslet/Kínálat verseny van a jelenlegi gazdasági válságban, gondolom nem mindenki engedheti meg magának, hogy akár 4-5 kölyök cicát felnevel, azt etetni, gondozni kell.
Ez a Maine Coon-t KERESEK topik és nem a Maine Coon-t keresőket fikázó oldal...mindenki annyiért vesz kiscicát, amennyit kiadni gondol érte.

Találtunk 5000ft-ért macsekot + elhoztunk (bár kicsit messzebbről, de megérte) egy szibériai cicust ingyen. Szarügy, igaz? Neked (lehet hogy tenyésztő vagy?!) nem csurrant cseppent semmi igaz? Amennyiben tenyésztő lennél, elgondolkodnék azon, hogy megéri-e ezt a fajta macsekot 40-50-60-120e ft-ért dobálni. Lehet hogy elkel egy-két darab (tehetősebbeknek nem ár egy ilyen szép macskáért) de mostanság (gondolom) ők is többször átgondolják, hogy mennyit és mire adnak ki.


Kérdem én, miért is vagy felháborodva? Lehet hogy nyugtató kéne....

Sok sikert a macsekok eladásához.....jah, van 10e-ért Maine Coon-od? Kéne mégegy!


Legyen szebb napod!
Előzmény:
Emily-Eaden Creative Commons License 2010-05-29 23:41:26 26
Szia!

Elnézést a zavarásért,de 10 ezerért maine Coon cicát???????????
Találtatok?
Felháborít hogy valaki 10 ezerért árul vagy akar venni Maine Coont!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!