Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Dajanita Creative Commons License 2010-07-20 14:14:57 369
Köszi. Sokat mondták, hogy a drágább nem jobb:)
Előzmény:
sefotos Creative Commons License 2010-07-20 06:26:30 366
Nekem az Adata SDHC jött be, class6 és class10, 4, 8 és 16 GB-ot használok, több darabot. 550Dvideóra, RAW-os képekre rendben működik. Van Sandisk Extreme III kártyám is, de nem jobb lényegesen csak drágább.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!