|
|
|
|
 |
Orsika711
2010-07-19 22:30:00
|
145
|
| Egy másfél hónap. Most számolgatok, de több "kelés" is van, mert minden méret létezik itt. Én május végén, júni elején vettem őket észre. Gondolom a fajtától is nagyon függ. Az enyémek szerintem összeívtak, de úgy esznek, hogy nem győzöm venni a kaját nekik. |
|
A hozzászólás:
 |
jacis
2010-07-19 21:20:25
|
143
|
Szia,
Nekem is vannak most pici aranyhalaim.
A kérdésem az lenne hogy kb mennyi idő alatt érik el a 4-5cm-es méretet a kikeléstől? |
|
Előzmény:
 |
Orsika711
2010-07-19 00:15:26
|
142
|
| Itt álomszépek vannak. Ott fogja ki az orrod előtt és válogathatsz. Félegyháza, Bugac között van. Növények is 100-500-ig. Lehet megérné egyszer lejönnöd, másnem összefogva más tavasokkal is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|