|
|
|
|
 |
Orsika711
2010-07-19 00:15:26
|
142
|
| Itt álomszépek vannak. Ott fogja ki az orrod előtt és válogathatsz. Félegyháza, Bugac között van. Növények is 100-500-ig. Lehet megérné egyszer lejönnöd, másnem összefogva más tavasokkal is. |
|
A hozzászólás:
 |
Kristofkosa
2010-07-18 23:57:20
|
140
|
| Hüü hallod az nagyon olcsó volt.Itt 600 ft alatt 1 aranyhalat nem kapunkk. a koi ami olyan 10-12 cm 8-900 ft / db. |
|
Előzmény:
 |
Orsika711
2010-07-18 23:51:41
|
139
|
És vegyél bele koikat. Szinesek, szépek, ... Jól megvannak az aranyhalakkal. Én a kettőt vegyesen 38 db-ot 3400 ért vettem. Ebbe volt 8cm-től a 20 cm-es mintás, egyszinű, .... minden fajta. Ha erre jársz vagy ismerősöd , akkor szólj. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|