|
|
|
|
 |
Orsika711
2010-07-18 23:51:41
|
139
|
És vegyél bele koikat. Szinesek, szépek, ... Jól megvannak az aranyhalakkal. Én a kettőt vegyesen 38 db-ot 3400 ért vettem. Ebbe volt 8cm-től a 20 cm-es mintás, egyszinű, .... minden fajta. Ha erre jársz vagy ismerősöd , akkor szólj. |
|
A hozzászólás:
 |
Kristofkosa
2010-07-18 23:48:25
|
138
|
igen láttam már.Nah holnap az első azlessz h átnézem a tavat :D
|
|
Előzmény:
 |
Orsika711
2010-07-18 23:40:30
|
136
|
Átlátszó vagy tejfehéres anyag, benne apró pici fehér vagyha nagyobb fekete gyöngyszerű gömbök. Kaviárt biztos láttál már, hasonló, szinte ugyanolyan csak a szne más. Vagy amikor halat pucoltál, abban is találhattál. (Elég tanító nénis együgyűre sikerült a leírás! :) ) Bármi hasonlót találsz, ki ne dobd a levelet, növényről mert vagy halé vagy csigáé, és mindkettő kell! A disztó, kerti tó fórumon láthatsz is róla képet, és ott többen hozzászólnak a témához. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|