|
|
|
|
 |
Kristofkosa
2010-07-18 23:48:25
|
138
|
igen láttam már.Nah holnap az első azlessz h átnézem a tavat :D
|
|
A hozzászólás:
 |
Orsika711
2010-07-18 23:40:30
|
136
|
Átlátszó vagy tejfehéres anyag, benne apró pici fehér vagyha nagyobb fekete gyöngyszerű gömbök. Kaviárt biztos láttál már, hasonló, szinte ugyanolyan csak a szne más. Vagy amikor halat pucoltál, abban is találhattál. (Elég tanító nénis együgyűre sikerült a leírás! :) ) Bármi hasonlót találsz, ki ne dobd a levelet, növényről mert vagy halé vagy csigáé, és mindkettő kell! A disztó, kerti tó fórumon láthatsz is róla képet, és ott többen hozzászólnak a témához. |
|
Előzmény:
 |
Kristofkosa
2010-07-18 23:33:45
|
133
|
Köszi szépen :) Nem nem jelentek meg.
A cimedet sem adja ki :S de ha megadod irok mailt neked és akkor tudsz nekem képet is küldeni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|