Keresés

Részletes keresés

Kristofkosa Creative Commons License 2010-07-18 23:48:25 138

igen láttam már.Nah holnap az első azlessz h  átnézem a tavat :D

 

A hozzászólás:
Orsika711 Creative Commons License 2010-07-18 23:40:30 136
Átlátszó vagy tejfehéres anyag, benne apró pici fehér vagyha nagyobb fekete gyöngyszerű gömbök. Kaviárt biztos láttál már, hasonló, szinte ugyanolyan csak a szne más. Vagy amikor halat pucoltál, abban is találhattál. (Elég tanító nénis együgyűre sikerült a leírás! :) )
Bármi hasonlót találsz, ki ne dobd a levelet, növényről mert vagy halé vagy csigáé, és mindkettő kell!
A disztó, kerti tó fórumon láthatsz is róla képet, és ott többen hozzászólnak a témához.
Előzmény:
Kristofkosa Creative Commons License 2010-07-18 23:33:45 133

Köszi szépen :) Nem nem jelentek meg.

A cimedet sem adja ki :S de ha megadod irok mailt neked és akkor tudsz nekem képet is küldeni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!