|
|
|
|
 |
Orsika711
2010-07-18 23:40:30
|
136
|
Átlátszó vagy tejfehéres anyag, benne apró pici fehér vagyha nagyobb fekete gyöngyszerű gömbök. Kaviárt biztos láttál már, hasonló, szinte ugyanolyan csak a szne más. Vagy amikor halat pucoltál, abban is találhattál. (Elég tanító nénis együgyűre sikerült a leírás! :) ) Bármi hasonlót találsz, ki ne dobd a levelet, növényről mert vagy halé vagy csigáé, és mindkettő kell! A disztó, kerti tó fórumon láthatsz is róla képet, és ott többen hozzászólnak a témához. |
|
 |
Orsika711
2010-07-18 23:35:02
|
134
|
| radiorsolya@freemail.hu |
|
A hozzászólás:
 |
Kristofkosa
2010-07-18 23:33:45
|
133
|
Köszi szépen :) Nem nem jelentek meg.
A cimedet sem adja ki :S de ha megadod irok mailt neked és akkor tudsz nekem képet is küldeni. |
|
Előzmény:
 |
Orsika711
2010-07-18 23:31:04
|
131
|
Persze, puffanccsal, ami színes, meg egy másik fajta is van, amit dekára veszek, annak ilyen matt a szine. Holnap kell vennem és megkérdezem mi a neve. A képeim nem jelentek meg, pedig tettem fel neked. Ha a nevemre kattintasz nem adja ki a címem?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|