|
|
|
|
 |
Kristofkosa
2010-07-18 23:33:45
|
133
|
Köszi szépen :) Nem nem jelentek meg.
A cimedet sem adja ki :S de ha megadod irok mailt neked és akkor tudsz nekem képet is küldeni. |
|
A hozzászólás:
 |
Orsika711
2010-07-18 23:31:04
|
131
|
Persze, puffanccsal, ami színes, meg egy másik fajta is van, amit dekára veszek, annak ilyen matt a szine. Holnap kell vennem és megkérdezem mi a neve. A képeim nem jelentek meg, pedig tettem fel neked. Ha a nevemre kattintasz nem adja ki a címem?
|
|
Előzmény:
 |
Kristofkosa
2010-07-18 23:18:46
|
129
|
Vannak neki buvókák pedig. Nem fonalas vanem a viz zöld,semmit nem látni csak zöldet.nincsennek benne ilyen algafonalak amit kézzel ki ttudnék szedni.Azt is vettünk már algagátlót de ugyanolyan a vize.:(
Van e-mail cimed???
Hát arrafele nem nagyon sajnos :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|