|
|
|
|
 |
Kristofkosa
2010-07-18 23:32:07
|
132
|
| Értem.Hát nem tudom.Nekem sima aranyhalak vannak,ami elvileg könnyen szaporodik.Passz,nem tudom hogy megeszik e,azt sem tudom milyen ar aranyhalikra,foggalmam sincs :S |
|
A hozzászólás:
 |
Orsika711
2010-07-18 23:27:35
|
130
|
Hát nem tudom, sokat olvasgatok itt én is, én nem is úgy építettem a tavam, ahogy elő van írva, hanem az egyik végéből a másikba mélyül. Nekem nincs mit belőle kitakarítani. Néha belemegyek levágom az elnyílt bimbókat(tavirózsáét), ha túl sok van, hogy ne nyálkásodjon a víz, van mikor benne hagyom ha nem érek rá. Meg az elsárgult csúnya leveleket, de megnézem van e rajta csiga vagy halikra. Koiaid vannak? Nem lehet, hogy van olyan halad, ami felzabálja az ikrákat? |
|
Előzmény:
 |
Kristofkosa
2010-07-18 23:13:19
|
128
|
Te mivel eteted őket???Nekem ilyen pufi van,tavihaltáp.
akkor ne takaritsam ki??? régebben mindig kitisztitottuk az egészet,de az éven leszoktunk róla :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|