|
|
|
|
 |
Orsika711
2010-07-18 23:27:35
|
130
|
Hát nem tudom, sokat olvasgatok itt én is, én nem is úgy építettem a tavam, ahogy elő van írva, hanem az egyik végéből a másikba mélyül. Nekem nincs mit belőle kitakarítani. Néha belemegyek levágom az elnyílt bimbókat(tavirózsáét), ha túl sok van, hogy ne nyálkásodjon a víz, van mikor benne hagyom ha nem érek rá. Meg az elsárgult csúnya leveleket, de megnézem van e rajta csiga vagy halikra. Koiaid vannak? Nem lehet, hogy van olyan halad, ami felzabálja az ikrákat? |
|
A hozzászólás:
 |
Kristofkosa
2010-07-18 23:13:19
|
128
|
Te mivel eteted őket???Nekem ilyen pufi van,tavihaltáp.
akkor ne takaritsam ki??? régebben mindig kitisztitottuk az egészet,de az éven leszoktunk róla :D |
|
Előzmény:
 |
Orsika711
2010-07-18 23:04:35
|
125
|
Most olvasom mégegyszer amit írtál. Nagy a hasa... az jóóóóóóóóóó! :) Etessed őket, mert most nagyon esznek, legalábbis az enyémek. Én biztos nem nyúlnék a vízhez, mert ha a tó oldalán, cserepeken, itt ott ikra van, mind megölöd. Én úgy vettem észre először a kicsiket, hogy egy pár aranyhal mindig ugyanott volt. Lehet hülyeség, de szinte őrizték a kicsiket. Először csak a napsütésbe látszódtak, mostmár hogy nőnek szinte mindig fenn napoznak. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|