Keresés

Részletes keresés

Kristofkosa Creative Commons License 2010-07-18 23:13:19 128

Te mivel eteted őket???Nekem ilyen pufi van,tavihaltáp.

akkor ne takaritsam ki??? régebben mindig kitisztitottuk az egészet,de az éven leszoktunk róla :D

A hozzászólás:
Orsika711 Creative Commons License 2010-07-18 23:04:35 125
Most olvasom mégegyszer amit írtál. Nagy a hasa... az jóóóóóóóóóó! :)
Etessed őket, mert most nagyon esznek, legalábbis az enyémek.
Én biztos nem nyúlnék a vízhez, mert ha a tó oldalán, cserepeken, itt ott ikra van, mind megölöd.
Én úgy vettem észre először a kicsiket, hogy egy pár aranyhal mindig ugyanott volt. Lehet hülyeség, de szinte őrizték a kicsiket. Először csak a napsütésbe látszódtak, mostmár hogy nőnek szinte mindig fenn napoznak. :)
Előzmény:
Kristofkosa Creative Commons License 2010-07-18 22:47:43 122

Szia!

Köszi a választ.Hát én nem láttam még kishalat a tóba sajnos :(

Meg ilyen vizcserés dolgot sem csináltam.Majd holnap kipróbálom.Csak azt nem tudom hogy utána  a nagy halakat ki szedjem vagy benne hadjam.

Neked mennyi nagy halad volt ami leikrázott????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!