|
|
|
|
 |
Kristofkosa
2010-07-18 22:47:43
|
122
|
Szia!
Köszi a választ.Hát én nem láttam még kishalat a tóba sajnos :(
Meg ilyen vizcserés dolgot sem csináltam.Majd holnap kipróbálom.Csak azt nem tudom hogy utána a nagy halakat ki szedjem vagy benne hadjam.
Neked mennyi nagy halad volt ami leikrázott???? |
|
A hozzászólás:
 |
Orsika711
2010-07-18 22:39:27
|
121
|
Az aranyhalak, koik is gyorsan fejlődnek és ikrát raknak. Nálam összeívtak, de a kárászokkal. Ami nem baj, mert színesek lettek, de nagyobbra nőttek. Nincs már kárászom mostmár. (tudtommal!) Az biztos, hogy nem ették meg az ikrákat, pedig felét kiírthatták volna! Viszont most annyi kishal van, hogy etetéskor hemzsegnek. 200-250 biztos van és még egy csomó pici ami nem is nagyon látszódik. Mit fogok velük csinálni???????????? Majd írok itt és ajándékozom. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|