Keresés

Részletes keresés

Kristofkosa Creative Commons License 2010-07-18 22:47:43 122

Szia!

Köszi a választ.Hát én nem láttam még kishalat a tóba sajnos :(

Meg ilyen vizcserés dolgot sem csináltam.Majd holnap kipróbálom.Csak azt nem tudom hogy utána  a nagy halakat ki szedjem vagy benne hadjam.

Neked mennyi nagy halad volt ami leikrázott????

A hozzászólás:
Orsika711 Creative Commons License 2010-07-18 22:39:27 121
Az aranyhalak, koik is gyorsan fejlődnek és ikrát raknak. Nálam összeívtak, de a kárászokkal. Ami nem baj, mert színesek lettek, de nagyobbra nőttek. Nincs már kárászom mostmár. (tudtommal!)
Az biztos, hogy nem ették meg az ikrákat, pedig felét kiírthatták volna!
Viszont most annyi kishal van, hogy etetéskor hemzsegnek. 200-250 biztos van és még egy csomó pici ami nem is nagyon látszódik. Mit fogok velük csinálni???????????? Majd írok itt és ajándékozom. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!