|
|
 |
zero 4 hero
2010-07-18 17:51:25
|
999
|
| Az utca alatt a Nagytemplom utcat erted? Valaki tudja miert lejt a kozepe? valamint a penteki nagy erolkodesben sikerult atvagni a grotermikus futest, az aramot es a kabeltvt is.... |
|
 |
Liquidz
2010-07-18 17:13:03
|
997
|
Köszi az infokat! Hát, az őrnek jogot kellene adni minden ilyenre. Elvégre gondolom, ha mi fizetjük, azért fizetjük hogy őrizze a sétányt. Ergo a sétányt is mi fizetjük (különben nem őriztetnénk). Tehát ugyanaz a helyzet, mint egy bevásárlóközpontban, nem? Ha nem, akkor valami sántít a fentiekben, ami viszont nincs rendjén:) Táblázzuk ki, hogy magánterület??
Amúgy eléggé elharapódzott az áfa-ügy, pedig az egész történet túl egyszerű ahhoz, hogy ennyire bekombinálják..... itt egy telek, csináld meg szépre ahogy akarod, cserébe olcsóbban kapod a többit, áfát mindenki fizet (vagy senki sem), kézcsókom. Mi a p*****et lehet ennyit foglalkozni vele. Az ilyen baromságokba pusztulunk bele.
Azt meg, hogy az alvállalkozonak-generálnak-cordiának miért éri meg átverni egymást, hacsaknem az államot verik át, egy külön könyvet megérdemelne... mindenki jól végzi a dolgát, életben marad, leveszi a hasznot, agyő. Amúgymeg ha már ilyen bazinagy gondok vannak belőle, simán felvennék nyolcszáz embert 4 évre, alvállalkozók nélkül, aztán hadd szóljon.
Az üzletek tetszenek, bár CBA-ban ritkán vásárolok, de legalább nem reál:))) |
|
A hozzászólás:
 |
Ixion77
2010-07-18 13:50:57
|
996
|
Hírek: Jelenleg a VIV-esek csinálják a javításokat a lakásomban. Megérdemelnek egy dícséretet, eddig ők a legnormálisabb hozzáállásúak, hajlandók voltak egy-két kicsit macerásabb hibát is javítani. Pedig nem is ők okozták őket, hanem a Cordia által megbízott, a kivitelezés végét csináló cég. Egy-két infó a sétányon és a házakban dolgozó munkásoktól: - Az utcának, amit most építenek, a befejezési határideje július 1. volt. - A szökőkutat azért zárták el, mert egyre többen odajártak már strandolni. A sétányon sétálgató őrnek (amelyiket mi fizetjük a közös költségünkkel) nincs joga rájuk szólni. Egyelőre nem tudni mi lesz a megoldás. - Sajnos már történtek atrocitások a sétányon, de azok esetében sincs joga az őrnek közbelépni, max. ha észleli, rendőrt hívhat. (Szóval fizetjük az őröket, de minek?) - A házban egyre több a garanciális bejelentés, de igyekeznek csinálni őket mielőbb, nem várják ki a maximális rendelkezésükre álló reagálási időt.
És a szokásos linközön: Az áfatörvényen is átugrottak a Corvin sétányon Lakásépítés: a késésre mindenki ráfizet Építőipari cégeket temet maga alá a Corvin sétány ügye Boltok: CBA Príma, H&M, Alexandra, Hervis, Jeans Club, Promod, Reserved, Orsay... ElectroWorld, DM
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|