Keresés

Részletes keresés

káosz... Creative Commons License 2010-07-16 12:47:53 45
Ez a felsorolás szép és jó,de ebből kb 2 tenyészet ér is valamit..De meghajolok elötted mert embert én így még nem láttam benyalni másoknak..Irigy is vagyok mert mint leírtad te szinte minden fajtához értessz,ennyi erővel menj bírónak!
Pár év múlva majd újra térjünk vissza arra,hogy kit tartassz te tenyésztőnek,biztos vagyok benne,hogy változik a véleményed.
Már pár párbeszédedet olvastam és jókat mosolyogtam is,a kezdők naívsága benned van,de ez nem hiba,majd elmúllik vagy nem..Én csak azt látom,hogy a kiállításokra veri itt magát mindenki,na de milyen kiállítások ezek?mmmmmmme címszó alatt tartott macskavásárok,jól összevannak gyűjtve egy helyen a szaporítók és te itt osztod az észt mit-hogy-kéne csinálni..de nem is jártatom a szám,majd pár év múlva meglátjuk hol leszel-kinyíllik e a szemed,de kétlem...
Sok sikert a továbbiakban!
A hozzászólás:
Emily-Eaden Creative Commons License 2010-07-16 12:15:44 44
Vannak a magyaroknál is jó tenyésztők!!!!
pl:Mesterházy kati,Bolvári Laci,Both Karcsi,Tóth Nóra,Varga Zoli
Csak hogy egy pár nevet említsek!!!
Itt nem sztároljuk magunkat,tudjuk jól hol a helyünk a rangsorban,viszont
elismerjük másik munkáját mint pl az előbb említett tenyésztőkét!

Aztán Persze sorolhatnék pl Brit tenyésztőket is:Aradi Edit és Béla,Nagy Feri stb stb!
Előzmény:
káosz... Creative Commons License 2010-07-16 11:10:35 43
Kedves Mindenki!

Nem unjátok még???
Dante:Hiába írsz ennyit ilyen hévvel úgysem érsz el vele semmit!Pár év múlva majd rájössz,hogy hagyni kell a francba,mert egyszerűen nem tudsz mit tenni!Az,hogy a tenyésztők a szaporítókat tűzzel vassal kergetnék,na az egy vicc,mert itt ideje,idegrendszere senkinek nincs erre.A szaporítók jönnek és mennek,de mindig lesznek..sajnos..Ha a tenyésztő magát sztárolja az is gyanús,mindenkinek tovább kéne látni az orránál..A magyaroknál ritka a jó tenyésztő mint a fehér holló..értsd ahogy akarod!

Bokacsizma:Ok lett egy almod,pedig nem kellett volna,ezt már visszacsinálni nem tudod,de a cicák is azzal járnának a legjobban ha az új gazdi ivartalanítattná őket és nem szaporodnának tovább!Mindenki nézzen szét a saját környékén!Hány kinti/gazdátlan macska van?RENGETEG!!!Mért kell mégtöbbett csinálni???

Üdv.
Káosz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!