Keresés

Részletes keresés

Emily-Eaden Creative Commons License 2010-07-16 12:15:44 44
Vannak a magyaroknál is jó tenyésztők!!!!
pl:Mesterházy kati,Bolvári Laci,Both Karcsi,Tóth Nóra,Varga Zoli
Csak hogy egy pár nevet említsek!!!
Itt nem sztároljuk magunkat,tudjuk jól hol a helyünk a rangsorban,viszont
elismerjük másik munkáját mint pl az előbb említett tenyésztőkét!

Aztán Persze sorolhatnék pl Brit tenyésztőket is:Aradi Edit és Béla,Nagy Feri stb stb!
A hozzászólás:
káosz... Creative Commons License 2010-07-16 11:10:35 43
Kedves Mindenki!

Nem unjátok még???
Dante:Hiába írsz ennyit ilyen hévvel úgysem érsz el vele semmit!Pár év múlva majd rájössz,hogy hagyni kell a francba,mert egyszerűen nem tudsz mit tenni!Az,hogy a tenyésztők a szaporítókat tűzzel vassal kergetnék,na az egy vicc,mert itt ideje,idegrendszere senkinek nincs erre.A szaporítók jönnek és mennek,de mindig lesznek..sajnos..Ha a tenyésztő magát sztárolja az is gyanús,mindenkinek tovább kéne látni az orránál..A magyaroknál ritka a jó tenyésztő mint a fehér holló..értsd ahogy akarod!

Bokacsizma:Ok lett egy almod,pedig nem kellett volna,ezt már visszacsinálni nem tudod,de a cicák is azzal járnának a legjobban ha az új gazdi ivartalanítattná őket és nem szaporodnának tovább!Mindenki nézzen szét a saját környékén!Hány kinti/gazdátlan macska van?RENGETEG!!!Mért kell mégtöbbett csinálni???

Üdv.
Káosz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!