|
|
|
|
 |
NS68
2010-07-16 21:10:19
|
119
|
Sokszor ikráznak, minden lehűlés után mikor kezd melegedni a víz kb 1/4-ét lecseréled és van mire rakni az ikrát ( hínár, krumplis zsák) akkor mindig fognak ikrázni. Összeívnak de csak ritkán. Ez a topic nagyon pang, nézd meg inkább a kerti tó- dísztó vagy a tavasok topicot. |
|
A hozzászólás:
 |
jacis
2010-07-15 18:24:08
|
118
|
Sziasztok,
Kb. 1 hónapja van kész a kerti tavam.
Az akváriumomból kitelepítettem a 10 aranyhalamból 8-at és vettem még hozzájuk egy darab szép kis gyerek koi-t is.
A kérdésem az lenne hogy egy szezonban belűl hányszor ikráznak az aranyhalak?
A másik kérdésem pedig az lenne hogy tényleg igaz-e az a mende-monda hogy a két faj (koi és aranyhal) képes egymás ikráit megtermékenyíteni?
Válaszokat előre is köszönöm. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|