|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Magdi60
2010-07-15 15:46:43
|
1235
|
| Akkor te egy igazi vad-állat vagy. |
|
Előzmény:
 |
AnnKa
2010-07-15 15:35:05
|
1234
|
Jaszas =Sziasztok.:) Kelt: Rodosz, 2010.07.14. déli 12h-kor.
Engem kérem dolgoztatnak, veszélynek kitéve "felderítőként"... Három testvérem is van, anyával Rodosz sziget magányos déli csücskénél, ahol csupán egy homokpad választja el az Égei és a Földközi tengert, a JeepSafari "Beach-bar" mögötti bokros részen él a cicacsaládunk. Nem vagyunk emberhez szokva. Amikor jönnek motorral, autóval, próbálunk láthatatlanok lenni, ahogy jöttek, el is mennek, itt hagyva ezt-azt. Már ismerjük a zajokat, engem küld a mami felderíteni, hogy az angol "szafaris ember" jött-e megint, aki mindig hoz életmentő vizet, ételt nekünk. Azért vele is tartjuk a három lépést vagy annál többet is, ki tudja... De ma egy szimpatikus, kedves hangú fiú is volt közöttük, hívó szavára megmozdult itt belül valami ismeretlen érzés bennem, előrébb merészkedtem, ő meg jól lefényképezett. Más bajom nem esett. Valami gazdit, meg falusi, városi cicákat emlegetett, de én, a testvéreim, mamim sem tudja miről beszélt, a mi életünkben ilyen nincs.

térkép |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|