Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Magdi60 Creative Commons License 2010-07-15 15:46:43 1235
Akkor te egy igazi vad-állat vagy.
Előzmény:
AnnKa Creative Commons License 2010-07-15 15:35:05 1234
Jaszas =Sziasztok.:) Kelt: Rodosz, 2010.07.14. déli 12h-kor.

Engem kérem dolgoztatnak, veszélynek kitéve "felderítőként"...
Három testvérem is van, anyával Rodosz sziget magányos déli csücskénél, ahol csupán egy homokpad választja el az Égei és a Földközi tengert, a JeepSafari "Beach-bar" mögötti bokros részen él a cicacsaládunk. Nem vagyunk emberhez szokva.
Amikor jönnek motorral, autóval, próbálunk láthatatlanok lenni, ahogy jöttek, el is mennek, itt hagyva ezt-azt. Már ismerjük a zajokat, engem küld a mami felderíteni, hogy az angol "szafaris ember" jött-e megint, aki mindig hoz életmentő vizet, ételt nekünk. Azért vele is tartjuk a három lépést vagy annál többet is, ki tudja...
De ma egy szimpatikus, kedves hangú fiú is volt közöttük, hívó szavára megmozdult itt belül valami ismeretlen érzés bennem, előrébb merészkedtem, ő meg jól lefényképezett. Más bajom nem esett.
Valami gazdit, meg falusi, városi cicákat emlegetett, de én, a testvéreim, mamim sem tudja miről beszélt,
a mi életünkben ilyen nincs.



térkép

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!