|
|
|
|
 |
little_j
2010-10-06 08:41:18
|
132
|
| Vagy vna egy vega macskád :D |
|
 |
Törölt nick
2010-07-15 11:50:15
|
128
|
Ez nyest lesz. Nem olyan egyszerű ám elkapni őket a ketreccel, elég eszesek, nem sétálnak be akármibe...
Nálam az autóra tökéletesen bejött a riasztó spray. |
|
A hozzászólás:
 |
Janosz
2010-07-15 10:57:50
|
127
|
Most kicsit elbizonytalanodtam, ugyanis a lábnyoma nem nyesté, de az ürüléke az. :) Úgy néz ki, mintha macska lábnyom lenne, ilyen:  De az ürülék meg ilyen, ami nyesté: 
Most vagy macskacipős nyest, vagy nyestevő macska jár felénk. :) Mindenesetre ritkábban látogatnak, mióta kaptak a szemükbe egy 500W-os reflektort. :) Sajnos Győrben meg nem tudnak seholse élvefogó ketrecet adni. Se vadászboltban, se kisállatkereskedésben, sehol... Elfognék már egyet, hogy szembesüljek ezzel a "lénnyel" :D |
|
Előzmény:
 |
Scholl4
2010-07-15 06:34:23
|
126
|
| Biztos lehetsz benne hogy nyesttel van dolgod. A magos ürülék már magában árulkodó, de ha esetleg van jól kivehető lábnyom az autón, akkor az ötös rajzolatot keresd. Az élvefogó csapda jó csalétekkel, érzékenyre állítva gyors eredményt hozhat. Nem postagalamb ő, nem jön vissza ha egy pár kilométerrel odébb történik a szabadítás. Megtalálja az új helyen az életfeltételeit, és ott garázdálkodik tovább. Lehetőleg azért ritkán lakott helyen történjen a szabadítás. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|