Keresés

Részletes keresés

little_j Creative Commons License 2010-10-06 08:41:18 132
Vagy vna egy vega macskád :D
Törölt nick Creative Commons License 2010-07-15 11:50:15 128
Ez nyest lesz.
Nem olyan egyszerű ám elkapni őket a ketreccel, elég eszesek, nem sétálnak be akármibe...

Nálam az autóra tökéletesen bejött a riasztó spray.
A hozzászólás:
Janosz Creative Commons License 2010-07-15 10:57:50 127
Most kicsit elbizonytalanodtam, ugyanis a lábnyoma nem nyesté, de az ürüléke az. :)
Úgy néz ki, mintha macska lábnyom lenne, ilyen: Lábnyom
De az ürülék meg ilyen, ami nyesté: Ürülék

Most vagy macskacipős nyest, vagy nyestevő macska jár felénk. :)
Mindenesetre ritkábban látogatnak, mióta kaptak a szemükbe egy 500W-os reflektort. :)
Sajnos Győrben meg nem tudnak seholse élvefogó ketrecet adni. Se vadászboltban, se kisállatkereskedésben, sehol... Elfognék már egyet, hogy szembesüljek ezzel a "lénnyel" :D
Előzmény:
Scholl4 Creative Commons License 2010-07-15 06:34:23 126
Biztos lehetsz benne hogy nyesttel van dolgod. A magos ürülék már magában árulkodó, de ha esetleg van jól kivehető lábnyom az autón, akkor az ötös rajzolatot keresd. Az élvefogó csapda jó csalétekkel, érzékenyre állítva gyors eredményt hozhat. Nem postagalamb ő, nem jön vissza ha egy pár kilométerrel odébb történik a szabadítás. Megtalálja az új helyen az életfeltételeit, és ott garázdálkodik tovább. Lehetőleg azért ritkán lakott helyen történjen a szabadítás. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!