Keresés

Részletes keresés

TeeCee :o) Creative Commons License 2010-07-27 21:33:21 24245
A célzósnál látszódhatna jobban a cél, viszont a templomosak nagyon bejönnek :D
(bár ez nem meglepő, mert én az épületeket szeretem)
Vandras Creative Commons License 2010-07-13 15:49:08 24237
A hozzászólás:
Vandras Creative Commons License 2010-07-13 15:48:23 24236
Hát lett jó sok kép, pl. ilyenek. Ezen kívül volt még sakk, hajnali disznóvágás, főzés, kosárra dobás, de a pihentek még elszaladtak Máriapócsra is.
Előzmény:
TeeCee :o) Creative Commons License 2010-07-12 22:22:08 24235
Ehhm... legközelebb nem fotót, hanem telefonszámot kérünk :P
Ennyi volt a sportnapi fotó? :D

A hernyó - mint szokás szerint a makróid - nagyon jó lett!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!