Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
anyika55 Creative Commons License 2010-07-13 14:34:11 29
Lehet, hogy ebből kéne kiindulni, nem tudom.
Csakhogy a törvény 2007-ben lépett életbe, és állítólag akkor tájékoztatták a fogyasztókat, de én már arra nem emlékszem, sőt arra sem, hogy ilyet kaptam volna.

És hát gondolom, a szolgáltató jogászai gondosan ügyeltek arra, hogy körültekintően járjanak el, ne lehessen belekötni semmibe.

Szóval nem tudom.
Előzmény:
halaloszto Creative Commons License 2010-07-13 13:59:10 26
Ha ilyen helyzetben lennek, nem a bejegyzest tamadnam meg. Azzal inditanek, hogy nem vitatom a jogukat, viszont azzal hogy eddig titkoltak hogy van nekik ilyen, kart okoztak nekem.

vajk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!