|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2010-07-13 11:27:28
|
23
|
Ez a hulyeseg: nem arrol beszelsz, amirol mi. A telek _feletti_ vezetek lathato, es aki akarta, meg meg is kerdezhette, hogy milyen magas fesz. megy rajta (nem az eladotol, a szolgaltatotol, es a jogosultsag mibenletet is). De az, hogy 48 meteren belul vagyok es az a tullapra felkerul, vagy 52-re es nem (es ugye ki tudja, hogy a terkep milyen viszonyban van a valosaghoz kepest, nalunk siman 2 metert elhagyott az elozo tulaj a patak iranyabol, de elmerni is szoktak ennyit) mar egy teljesen mas kerdes. A vedoovezetes, foleg azok hataran az, ami felhaborit. Bar - tudtommal - nem vagyok erintett, de igy csokken a telek erteke, es nem karpotolnak. Raadasul a bejegyzes okat is nehez megmagyarazni, mert nem all ott oszlop es ha a torzse ott is van egy fanak (azert 50 meterre necces), akkor se a torzsenel kell dolgozni az elharitason. |
|
Előzmény:
 |
RealCorpus
2010-07-13 09:33:36
|
18
|
| Szerintem nem fognak cseszegetni. Időnként levágják a vezeték épségét veszélyeztető növényzetet, lefestik az oszlopot, vagy valami hasonló. Ehhez kell a vezetékjog, hogy hozzáférhessen a tulajdonához. (Gondolom.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|