Keresés

Részletes keresés

Picardia Creative Commons License 2010-07-13 23:51:25 125
Örülök, hogy az egyik megoldás működött.:-)
A szomszédomat is látogatták nyestek tavaly, és bár nem tett konkrétan semmit ellenük, csak morgott, valamiért elmentek. Nem költöztek be a padlásra, sehova, csak a kertben randalíroztak, pedig blöki is van, de ügyesen kicselezték.:-)
Igaz, hogy én sem szeretném, hogy elrágicsáljanak ezt-azt az autó motorházában, de nem bántanám őket semmi pénzért, csoda aranyos állatkák a helyes pofijukkal.:-)
A hozzászólás:
Janosz Creative Commons License 2010-07-13 10:00:31 124
Talán bejött a lámpa, ugyanis a szélvédőn csak egy pár lábnyomot találtam. :) Ma lemosom, és kíváncsi leszek a ma éjszakára.
Előzmény:
Picardia Creative Commons License 2010-07-12 21:59:10 122
Szia!
Tegyél fel egy mozgásérzékelős lámpát az autókra állítva, elképzelhető, hogy megijednek a sötétségben hirtelen felgyulladó fénytől, és futnak, amerre látnak.:-)
Esetleg takard le a kocsit, vagy (úgyis kellemes az idő éjjel) ülj ki egy hintaágyba, és figyelj.
Ezek a leghumánusabb megoldások, és nem kerül egy vagyonba sem.:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!