|
|
|
|
 |
Picardia
2010-07-13 23:51:25
|
125
|
Örülök, hogy az egyik megoldás működött.:-) A szomszédomat is látogatták nyestek tavaly, és bár nem tett konkrétan semmit ellenük, csak morgott, valamiért elmentek. Nem költöztek be a padlásra, sehova, csak a kertben randalíroztak, pedig blöki is van, de ügyesen kicselezték.:-) Igaz, hogy én sem szeretném, hogy elrágicsáljanak ezt-azt az autó motorházában, de nem bántanám őket semmi pénzért, csoda aranyos állatkák a helyes pofijukkal.:-)
|
|
A hozzászólás:
 |
Janosz
2010-07-13 10:00:31
|
124
|
| Talán bejött a lámpa, ugyanis a szélvédőn csak egy pár lábnyomot találtam. :) Ma lemosom, és kíváncsi leszek a ma éjszakára. |
|
Előzmény:
 |
Picardia
2010-07-12 21:59:10
|
122
|
Szia! Tegyél fel egy mozgásérzékelős lámpát az autókra állítva, elképzelhető, hogy megijednek a sötétségben hirtelen felgyulladó fénytől, és futnak, amerre látnak.:-) Esetleg takard le a kocsit, vagy (úgyis kellemes az idő éjjel) ülj ki egy hintaágyba, és figyelj. Ezek a leghumánusabb megoldások, és nem kerül egy vagyonba sem.:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|