Keresés

Részletes keresés

RealCorpus Creative Commons License 2010-07-13 09:48:32 22
Ha a vezeték is egyforma a két háznál, akkor az 'áramosok' hibáztak.
Amúgy értem, hogy ez problémás, de fenntartom, hogy nem vennék házat 'idegen' vezeték alatt. (Független, hogy v.jogos vagy sem.)
Persze, ha később interkontinentális bekötőoszlopot akarnának rakni a kert végébe, az szívás. =)
A hozzászólás:
halaloszto Creative Commons License 2010-07-13 09:36:48 19
Kar hogy nem akarsz egyutt gondolkozni.

Azt probaltam kifejteni, hogy ha a ket hat tok egyforma, mindketto felett ugyanyugy megy az ugyanolyan vezetek, akkor is tobbet er az, aminek ez nem szerepel a tulajdoni lapjan. Ebbol kovetkezik, hogy maga a bejegyzes tenye is csokkenti az erteket, annak ellenere, hogy maga a jog a bejegyzes elott is letezett.

vajk
Előzmény:
RealCorpus Creative Commons License 2010-07-13 09:29:56 17
Amelyiknek nem a területe felett van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!