|
|
|
|
 |
halaloszto
2010-07-13 09:36:48
|
19
|
Kar hogy nem akarsz egyutt gondolkozni.
Azt probaltam kifejteni, hogy ha a ket hat tok egyforma, mindketto felett ugyanyugy megy az ugyanolyan vezetek, akkor is tobbet er az, aminek ez nem szerepel a tulajdoni lapjan. Ebbol kovetkezik, hogy maga a bejegyzes tenye is csokkenti az erteket, annak ellenere, hogy maga a jog a bejegyzes elott is letezett.
vajk |
|
A hozzászólás:
 |
RealCorpus
2010-07-13 09:29:56
|
17
|
| Amelyiknek nem a területe felett van. |
|
Előzmény:
 |
halaloszto
2010-07-13 09:27:10
|
14
|
persze, a jovot nem ismerjuk. a jovoben akar le is vehetik arrol, amin most van.
a ket haz a peldaban egyforma. mindkettotol azonos tavolsagban van vezetek. csak az egyiknek ra van irva a tullapjara, a masiknak nem. melyiket venned meg a ketto kozul?
vajk |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|