Keresés

Részletes keresés

C200UF Creative Commons License 2010-07-13 09:37:30 20
Én ugyanebben a helyzetben vagyok, de eddig a szolgáltató még nem jelentette be a bejegyzést. Ha bejelenti az eladót fogom perelni, mert az adásvételnél szavatolta a tehermentességet.
A hozzászólás:
halaloszto Creative Commons License 2010-07-13 09:28:46 15
ezert irtam, hogy a karokozas nem a vezetek letesitesevel tortent, hanem a jog eltitkolasaval. aki ugy vette a hazat, hogy a jog mar megvolt, de a vevo elol eltitkoltak, azt kar erte.

vajk
Előzmény:
C200UF Creative Commons License 2010-07-13 09:19:11 12

A törvény mondja ki, hogy a bejegyzés nem lehet kárpótlási igény alapja.

 

A elv az, hogy a telepítéskor elvileg már volt kárpótlás.

 

Egyikkel sem értek egyet, csak leírtam mire hivatkozik a szolgáltató.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!