|
|
|
|
 |
C200UF
2010-07-13 09:37:30
|
20
|
| Én ugyanebben a helyzetben vagyok, de eddig a szolgáltató még nem jelentette be a bejegyzést. Ha bejelenti az eladót fogom perelni, mert az adásvételnél szavatolta a tehermentességet. |
|
A hozzászólás:
 |
halaloszto
2010-07-13 09:28:46
|
15
|
ezert irtam, hogy a karokozas nem a vezetek letesitesevel tortent, hanem a jog eltitkolasaval. aki ugy vette a hazat, hogy a jog mar megvolt, de a vevo elol eltitkoltak, azt kar erte.
vajk |
|
Előzmény:
 |
C200UF
2010-07-13 09:19:11
|
12
|
A törvény mondja ki, hogy a bejegyzés nem lehet kárpótlási igény alapja.
A elv az, hogy a telepítéskor elvileg már volt kárpótlás.
Egyikkel sem értek egyet, csak leírtam mire hivatkozik a szolgáltató. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|