|
|
|
|
 |
halaloszto
2010-07-13 09:29:02
|
16
|
na pont erre gondoltam.
vajk |
|
A hozzászólás:
 |
pitmann
2010-07-13 09:23:20
|
13
|
Nemcsak én vagyok érintve, hanem nagyon sokan. A többi érintett elmondta, akik már akkor tulajdonosok voltak amikor a vezeték megépült, semmilyen kárpótlást nem kaptak. (UI.: engem nem a kárpótlás kicsikarása a célom!!) |
|
Előzmény:
 |
C200UF
2010-07-13 09:19:11
|
12
|
A törvény mondja ki, hogy a bejegyzés nem lehet kárpótlási igény alapja.
A elv az, hogy a telepítéskor elvileg már volt kárpótlás.
Egyikkel sem értek egyet, csak leírtam mire hivatkozik a szolgáltató. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|