Keresés

Részletes keresés

halaloszto Creative Commons License 2010-07-13 09:29:02 16
na pont erre gondoltam.

vajk
A hozzászólás:
pitmann Creative Commons License 2010-07-13 09:23:20 13
Nemcsak én vagyok érintve, hanem nagyon sokan.
A többi érintett elmondta, akik már akkor tulajdonosok voltak amikor a vezeték megépült, semmilyen kárpótlást nem kaptak.
(UI.: engem nem a kárpótlás kicsikarása a célom!!)
Előzmény:
C200UF Creative Commons License 2010-07-13 09:19:11 12

A törvény mondja ki, hogy a bejegyzés nem lehet kárpótlási igény alapja.

 

A elv az, hogy a telepítéskor elvileg már volt kárpótlás.

 

Egyikkel sem értek egyet, csak leírtam mire hivatkozik a szolgáltató.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!