Keresés

Részletes keresés

RealCorpus Creative Commons License 2010-07-13 09:33:36 18
Szerintem nem fognak cseszegetni. Időnként levágják a vezeték épségét veszélyeztető növényzetet, lefestik az oszlopot, vagy valami hasonló. Ehhez kell a vezetékjog, hogy hozzáférhessen a tulajdonához. (Gondolom.)
C200UF Creative Commons License 2010-07-13 09:19:11 12

A törvény mondja ki, hogy a bejegyzés nem lehet kárpótlási igény alapja.

 

A elv az, hogy a telepítéskor elvileg már volt kárpótlás.

 

Egyikkel sem értek egyet, csak leírtam mire hivatkozik a szolgáltató.

A hozzászólás:
pitmann Creative Commons License 2010-07-13 09:15:36 11
Mit értesz magas feszültség alatt?
Nálunk egy 20 KV-os vezeték miatt jegyezték be ezt a jogot. Ez a vezeték 3 szálú vezeték és nem sokkal magasabb oszlopokon van mint a hagyományos 0,4-es vezetékek. Szóval elsőre egy hozzá nem értő nem tudja megmondani a különbséget.
Lehet hogy neked sem tűnt volna fel!

Ingatlan szakértő nyilatkozta a TV-ben, hogy az értékvesztés kb. 10%-os. Ezért nem értem az áramszolgáltatók azon véleményét, miszerint nem valósul meg értékvesztés!

Előzmény:
RealCorpus Creative Commons License 2010-07-13 09:07:55 10
Ez esetben 100%-os. Nem élnék magasfesz. alatt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!