|
|
|
|
 |
RealCorpus
2010-07-13 09:33:36
|
18
|
| Szerintem nem fognak cseszegetni. Időnként levágják a vezeték épségét veszélyeztető növényzetet, lefestik az oszlopot, vagy valami hasonló. Ehhez kell a vezetékjog, hogy hozzáférhessen a tulajdonához. (Gondolom.) |
|
 |
C200UF
2010-07-13 09:19:11
|
12
|
A törvény mondja ki, hogy a bejegyzés nem lehet kárpótlási igény alapja.
A elv az, hogy a telepítéskor elvileg már volt kárpótlás.
Egyikkel sem értek egyet, csak leírtam mire hivatkozik a szolgáltató. |
|
A hozzászólás:
 |
pitmann
2010-07-13 09:15:36
|
11
|
Mit értesz magas feszültség alatt? Nálunk egy 20 KV-os vezeték miatt jegyezték be ezt a jogot. Ez a vezeték 3 szálú vezeték és nem sokkal magasabb oszlopokon van mint a hagyományos 0,4-es vezetékek. Szóval elsőre egy hozzá nem értő nem tudja megmondani a különbséget. Lehet hogy neked sem tűnt volna fel!
Ingatlan szakértő nyilatkozta a TV-ben, hogy az értékvesztés kb. 10%-os. Ezért nem értem az áramszolgáltatók azon véleményét, miszerint nem valósul meg értékvesztés!
|
|
Előzmény:
 |
RealCorpus
2010-07-13 09:07:55
|
10
|
| Ez esetben 100%-os. Nem élnék magasfesz. alatt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|