Keresés

Részletes keresés

pitmann Creative Commons License 2010-07-13 09:15:36 11
Mit értesz magas feszültség alatt?
Nálunk egy 20 KV-os vezeték miatt jegyezték be ezt a jogot. Ez a vezeték 3 szálú vezeték és nem sokkal magasabb oszlopokon van mint a hagyományos 0,4-es vezetékek. Szóval elsőre egy hozzá nem értő nem tudja megmondani a különbséget.
Lehet hogy neked sem tűnt volna fel!

Ingatlan szakértő nyilatkozta a TV-ben, hogy az értékvesztés kb. 10%-os. Ezért nem értem az áramszolgáltatók azon véleményét, miszerint nem valósul meg értékvesztés!

A hozzászólás:
RealCorpus Creative Commons License 2010-07-13 09:07:55 10
Ez esetben 100%-os. Nem élnék magasfesz. alatt.
Előzmény:
halaloszto Creative Commons License 2010-07-13 08:54:53 8
tovabba mekkora arkulonbsegnel gondolkozol el azon, hogy inkabb megis a joggal terheltet vedd meg? pont ekkora ertekcsokkenest okoz.

vajk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!